Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hooogy lehetséges hogy Tindere...

Hooogy lehetséges hogy Tinderen, AZ ÖSSZES LÁNYT bejelöltem, de egyse jelölt vissza? :D pedig én tökre nem vagyok ronda :D

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 18:13
 1/9 anonim válasza:
Szerintem úgy lehetséges, hogy ronda vagy :D
2019. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a fenébe, ez nem lehet :D
2019. ápr. 30. 01:54
 3/9 anonim válasza:
52%
Úgy hogy azoknak semmi se jó :) Írd ki milliókat keresel, mindent neki akarod adni, 20km magas vagy, sőt szentinel, átváltozol bármivé, akkor talán.. De akkor meg pont ez miatt nem fognak ;)
2019. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet hogy nem vagy ronda csak az inteligenciád nulla.
2019. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy ő sem gondolja, hogy ronda:


[link]


... de nem a saját véleményünk számít. :D

2019. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg ha nem lennél ronda ... nem húznál jobbra mindenkit...
2019. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Xd ez tetszett , de mind1 ez Nekem meg vicces is, én nagyon nagyot röhögtem ezen xd
2019. máj. 5. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök, nem sértésnek szántam :). Amúgy ha ténylegesen érdekel hogyan lehetséges hogy nem húunak jobbra téged ... küld el privátban a profilod screenshotjait és megmondom.
2019. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, már egy ideje tolom, nem rakott párba, viszont mindenkit jobbra húzok már nem érdekel.

Kapok róla értesítőt hogy valaki lájkolt, kaptam vagy hetet, de a húzgálásnál sose azzokat adja be természetesen...

2019. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!