Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak ha nem jo a...

Mit csináljak ha nem jo a ruterem?

Figyelt kérdés
Vettem egy Tp link-es rutert mert erősiteni akarom a jelerösséget, és mindent ugy csináltam ahogy le van írva a beálításokat quick setup-ra mentem és tovább..ezután mikor rá akarok kapcsolodni nem jó azt irja ki hogy nincs internet kapcsolat, meg pirosan világit a internet led az elején.mit csináljak? Mit csináltam rosszul?

2019. ápr. 29. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Össze van kötve a két router, vagy a router a modemmel? Ha nem kap netet sehonnan, nincs mit tovább osszon.
2019. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ossze van a ruter a modemmel kötve és a modem kap internetet arra van rá dugva.
2019. ápr. 29. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
wifit akarsz kiterjeszteni, vagy az új router kábelen kapná a netet, és azt szeretnéd, hogy wifin ossza?!
2019. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


így próbáld

2019. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha 1 modem van és 1 router, akkor a modem kábelét a router internet portjába kell dugnod úgy mint a "main" router esetében. Ha több router van, akkor a "main" a fő, a "secondary" a második. a kötést a képen látod
2019. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugy kötöttem össze ahogy irjátok de igyse jo azt irja ki hogy nincs internet kapcsolat
2019. ápr. 29. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
IP cím ütközés lesz a baj. Átállítottad a második router IP címét?
2019. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!