Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilról wifit meg tudok...

Mobilról wifit meg tudok osztani laptopra?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy mobilnetet hogy kell, de a wifire lennék kíváncsi.

Az van, hogy van otthon wifi, de a rendszergazda rokonom csinálta, valami szupertitkos hálózat. A régi mobilom van rá csatlakoztatva, az új, amit használok mégcsak nem is találja a hálózatot. És nem is jelszó kell hozzá, azt már megkérdeztem volna tőle, hanem a pl a telefonnak a mac száma, és akkor ő a laptopján beállít mindent. Nem értek hozzá (ha eddig nem lett volna egyértelmű), de jó lenne, ha tudnám használni a netet a laptopon, ami még szinten nincs a wifire csatlakoztatva.

Köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 6. 09:01
 1/5 anonim válasza:
Azon a telefonon amelyikkel rajta vagy keress egy olyan opciót hogy "Wifi-híd" - azt hiszem ezzel tudsz más eszközzel is csatlakozni de javítsatok ki ha hülyeség
2019. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire régi a telefon? Menj a wifi hálózazokhoz, nyomj rá és mivel rá vagy csatlakozva látnod kell egy QR kódot, azt olvasd be a másik telefonoddal és az is rácsatlakozik. Nem tudom milyen telefonoknál van ilyen QR kódos megoldás, de Huawei P8 Lite on van, hátha nálad is.
2019. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ha a telefon képes rá tud Bluetooth on és USB n keresztül is internetet osztani, nézz szét a beállításokban.
2019. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A régi mobilom galaxy j5, talán 2016os
2019. máj. 6. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az tudja a QR kódos megosztást
2019. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!