Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt és mit tudok tenni...

Mi történt és mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Facebookos téma: Szóval engem letilottak facebookon, de egy olyan fiók ami csak messengerrel rendelkezik.

Eltelt pár nap és telefonról tudok írni neki (eddig nem tudtam) de az üzenetek mellett egy üres karika jelenik meg azaz nem kapja meg az üzeneteimet.

Számítógépről nem tudok írni neki "Nem tudsz hozzászolni ehhez a beszélgetéshez". AZ lenne a kérdésem, hogy feloldotta volna?

Vagy ha letörli a profilját vagy az appot akkor automatikusan tudok neki írni, csak nem kapja meg az üzenetet?

Nem igazán értem ezt, hogy ha letiltott miért tudok írni neki telefonról. Számítógépről viszont meg nem :O



2019. máj. 7. 09:59
 1/1 anonim válasza:
Valami hasonlót kérdeztem igaz kicsit más az esetem, de senki nem válaszol, látom itt se. Úgy látszik csak akkor aktívak ha valami izgalmas, meg vitarobbantot tesznek fel... :(
2019. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!