Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet Android operációs...

Hogyan lehet Android operációs rendszert használó okostelefonba mentett wifijelszót kinyerni?

Figyelt kérdés

Éjszaka próbálkoztam az elfelejtett wifijelszót kinyerni az Androidot használó okostelefonból (mivel már éjfél után volt ez, így számos mikroalvást produkáltam, aminek köszönhetően már tényleg csak próbálkozás maradt, mert már azt se tudtam hol vagyok és mit akarok, annyira hullafáradt voltam). Egyenlőre még nincs időm keresgélni ez irányba információkat, imigyen kikérem a véleményeteket, hogy miként lehetséges az elfelejtett wifijelszót kinyerni.


Lényegében mely applikációt érdemes használni az elfelejtett, az Androidos okostelefonba mentett wifijelszó előhalászására. Ha jól emlékszem, akkor elvileg kell majd root jogosultságot is, ezt hogyan lehet megadni? 🙄



2019. máj. 7. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a telefonod felmegy, azzal lépj be a konfigba és változtasd meg a jelszót.
2019. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megoldás annyiból nem fog menni, hogy mint minden jelszóváltoztatásnál, itt is kéri a régit, amit ugye nem tudunk.
2019. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf fileban tartja. Leiras szerint nem kell hozza root jog, de nekem nem rootolt telefonon permission denied-ot ad, szoval gyakorlatilag kell.


cat /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

cat: /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf: Permission denied


Rootolt kutyun viszont szepen kiirja az osszeset, amit valaha belementettem. Ilyen bejegyzesekbol all a file:

network={

ssid="TP-Link_***"

bssid=b0:be:76:***

psk="***"

key_mgmt=WPA-PSK

priority=22

id_str="***"

}

2019. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a root joghoz meg rootolni kell, tipusfuggo, xda-developers-en keress ra! Samsungnal garanciavesztessel jarhat, illetve tonkre lehet tenni a telefont vele. Egyebkent altalaban a boot loadert kell kinyitni a fejlesztoi menuben, aztan feltenni ra alternativ boot loadert (tipikusan adb-n), ezzel feltenni supersu-t az eszkozre, es innentol kb. keszen van.


App-nak a fenti peldaban a Termuxot hasznaltam, de barmilyen filekezelo jo lehet erre (pl. ES File Explorer, Ghost Commander, hogy a ket legismertebbet emlitsem).

2019. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!