Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged belépni az Instagram...

Nem enged belépni az Instagramba, mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma gépen megpróbáltam belépni az instámba, azt írta ki, hogy gyanús bejelentkezési kísérlet, elküldtek egy kódot amivel igazolni tudnám a személyazonosságomat, de nem enged be a gmail-be sem. Nem tudnám valahogy igazolni a személyazonosságomat hogy valahogy írnék az Instagram-nak vagy valami hogy beengedjen?

2019. máj. 17. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármit is próbálnál csinálni, a vége az hogy a regisztrált e-mail fiókhoz is hozzá kellene férned. Előbb annak kell rendezni a problémáit. Ha kizártad magad, akkor minden oldalról jó eséllyel kizártad magad, amit azzal az e-mail fiókkal regisztráltál.
2019. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy írja hogy nem létező e-mail cím.. pedig ezzel vagyok regisztrálva, nem rég be is léptem..
2019. máj. 17. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült.
2019. máj. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!