Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Messengeren mióta letiltottam és feloldottam, miért nem látom az elérhetőségét?

Bitosan nem kapcsolta ki az elérhetőséget, mert mindenki más látja amikor aktív. Csak én nem. Rendszeresen írunk egymásnak. De sosem látom a zöld pöttyöt.

Keress kérdéseket hasonló témában: Messenger

máj. 19. 07:40  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Jah! És nálam sincs kikapcsolva, mindenki más elérhetőségét látom.

# 1/9Időpont máj. 19. 07:47 Privát üzenet
Lehet hogy letiltott?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont máj. 19. 09:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendszeresen beszélünk messengeren. Ma is beszéltünk. Ez a jelenség meg hetek óta fennáll.

# 3/9Időpont máj. 19. 10:46 Privát üzenet
Kikapcsolta az elérhető állapotot

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont máj. 19. 12:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Leírtam pontosan a kérdésemet. Nem kapcsolta ki, mert vannak közös ismerőseink, akik látják az elérhetőségét. Mindenki látja amikor online van, csak én nem.

# 5/9Időpont máj. 19. 13:48 Privát üzenet
Azért van olyan beállítás, hogy csak kizárólag te ne lásd... (Gépen ha megnézed, majd rájössz)

# 6/9Időpont máj. 19. 13:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm. Akkor gondolom ő sem látja az enyémet.

# 7/9Időpont máj. 19. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amúgy nem jöttem rá hol lehet csak egy személynél beállítani.

# 8/9Időpont máj. 19. 14:57 Privát üzenet

Ő se látja elvileg...

Számítógépen belepsz a Facebookra

Jobb oldal alsó sarokban van beállítás a chatban, kattintsd és előjönnek a funkciók

# 9/9Időpont máj. 19. 15:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Instagramon letiltottam egy ismerősömet, így a kommentjei is eltűntek a képeim alól. Kibékültünk. De a kommentek már nem jöttek vissza. Valahogy vissza lehet állítani hogy megint látszódjanak?
Messengeren vagy facebookon ki lehet kapcsolni az elérhetőséget?
Amennyiben letiltottam egy hálózatot, hol tudom újra engedélyezni?
Gmailben meg lehet csinálni, hogy a régi fiókomból valahogy átmásoljam egyszerűen a partnerek elérhetőségét az újba?
Messengeren lehet valahogy az elérhetősèget megbabrálni"? Nem kikapcsolni, hanem pl. hogy 2 órája volt elérhető?
Facebookon hogyan tudok olyan csoportból kilépni amin letiltottam az üzeneteket és az értesítéseket? Mert mégis megkapom a hívásokat

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!