Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha messengeren a másik félnél...

Ha messengeren a másik félnél le vagyok némítva, és küldök neki üzenetet, ha megérkezik a telefonjára, akkor nálam teli pipa van, vagy üres pipa a küldött üzenetnél?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyan az mint ha másnak írnál, annyi hogy a címzettnek nem csipog a telefonja ha te írsz.
2019. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az első mondja. Ez nem eltiltás, csupán annyi hogy nem kap értesítőt az üzenetről, de ha utána belép az üzenetek közé ugyanúgy megnyithatja.
2019. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így tudtam. Csak az az érdekes, hogy küldtem üzenetet, azóta láttam, hogy elérhető volt, de a pipa az üzenetemnél nem teli. Azt gondoltam, nincs bekapcsolva a telefonja. De akkor vajon miért nem kapja meg az üzenetemet?
2019. máj. 23. 08:56
 4/4 A kérdező kommentje:
És szerintem nem nyomott rá az üzenet figyelmen kívül hagyására sem, mert volt még egy teli pipás üzenetem, amit nem látott, és utána voltak az üres pipák. Tehát ahhoz hogy figyelmen kívül hagyjon, látnia kellett volna a teli pipás üzenetemet is.
2019. máj. 23. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!