Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Facebook hirdetések újbóli megosztása, hogyan lehet?

Ha a facebookon feladtam hirdetést egy csoportban és azt megosztottam több csoportban is és ha frissíteni akarom,hogy mindig legelöl jelenjen meg ne vesszen el a többi között akkor ezt,hogyan tehetem meg?Mert ha most vagy 10 csoportban adtam fel hirdetést és egyenként valahogy újból előre teszem mondjuk megosztással az rengeteg idő,egységesen lehet valahogy?

Keress kérdéseket hasonló témában: Facebook

máj. 23. 20:57  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet újraengedélyeztetni egy weboldalt az AdSense-fiókban, miután a hirdetések megjelenítését egy akaratlan szabályszegés miatt letiltották rajta, de én javítottam a...
Mobilnet megosztása az itthoni wifire? Hogy lehet ezt megoldani?
Mobiltelefonnal, itthoni internet hálózat megosztása?
Laptop internet megosztása kábellel?
Nektek nincsenek Youtubeon megjelenő prosztatás hirdetések?
Internet megosztása pc-ről?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!