Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés
aranyos121 nevű felhasználó kérdése:

Hogyan tudom be állítani hogy ne vegyenek be semmilyen csoportokba facebookon?

máj. 25. 19:11  Privát üzenet  

A válasz
poccok nevű felhasználó válasza:

Sajnos nem lehet :'(

Facebook súgója írja;

"There's no way to prevent one of your Facebook friends from adding you to a group, but you have a few options to prevent it from happening a second time: Tell the friend directly that you don't want to be added to groups without your permission. Block the friend. Unfriend the friend"

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 26. 15:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:(

# 2/2Időpont máj. 27. 15:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Letiltottam egy személyt a facebookon de ő mégis be tud venni beszélgetés csoportokba. Hogy lehet ez?
Facebookon miért nem vesznek be csoportokba?
Meg tudom nézni facebookon, hogy melyik csoportokba jelentkeztem?
Miért van az hogy facebookon jó pár napja nem tudok feltölteni képet sem idővonalra sem pedig csoportokba, és üzenetet küldeni sem tudok mert egy nagy lájkoló kéz beteríti az egészet?
Facebookon törölt egyik ismerősöm de mégis van lehetőségem meghivni őt csoportokba. Ez hogy lehet?
Facebookon hogyan tudom beállítani, hogy ne tudjanak különböző csoportokba felvenni engem, csak az engedélyemmel?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!