Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Agyvihar-hoz hasonló magyar Facebook oldalakat tudtok?

Értem ez alatt hogy: tudományos témájú, nincsenek kamu dolgok rajta, nem csak száraz információt közöl.

máj. 25. 19:27  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy ha rákeresek valamire a Google-ben, akkor nemsokára megjelenik egy hasonló dolog a facebookon hirdetésként? Milyen jogon monitoroz engem a facebook, még a facebookon kívülről is?
Tegnap óta nem tudok albumot létrehozni vagy már meglévőbe képet feltölteni facebookon pc-ről, másnál is van hasonló?
Nem tudok üzenetet küldeni messengeren, mert letiltotta a facebook Valaki hasonló helyzetben? Mennyi ideig tartott?
A Google, Facebook, Pinterest és hasonló nagy cégek, aki végeznek képszűrést, milyen adatbázisból tanulták meg a vaginát kiszűrni?
Veletlenul belajkoltam egy kepet de ezt irta ki a facebook. Volt mar valakivel hasonlo? Most akkor latta, hogy lajkoltam vagy nem?
Ti jelentkeztetek már hasonló nyereményjátékokra? Lehetséges, hogy ezzel tényleg lehet nyerni? Több infó lentebb.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!