Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 300/75ös netem van, töltök le...

300/75ös netem van, töltök le filmeket akkor ilyen 25-30 megabájt között jönnek le ha van sok seed. Ha letöltök 2 filmet, utána film letöltésekor nincs meg a letöltési sebesség és csak ilyen 5-6megabájtal jön, Mi a baj?

Figyelt kérdés
internet

2019. máj. 25. 21:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha kihuzom és visszadugom a netet akkor jó lesz utána
2019. máj. 25. 21:58
 2/9 anonim ***** válasza:

Kihúzod és visszadugod alatt mit értesz? Gépből a kábelt és vissza vagy a routert indítod újra?


Mert ha csak a gépből szerintem akkor leginkább a torrent kliens beállításaival lesz valami gubanc.

2019. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kihuzom a netkábelt a hálókártyából és utána megint megvan a 25 megabájt körüli sebesség. Utorrentben nem állítottam el semmit. Tudsz valamit esetleg segíteni? :)
2019. máj. 25. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajna annyira én sem értek hozzá, csak így kizárható akkor, hogy a routerrel lenne a gond, mármint amitől belassul. Egyébként uTorrentre sok a panasz, Qbittorrentet próbáld meg, az a legjobb kliens manapság.
2019. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom, de érdekes módon nem mindig lassul be csak valamikor random, de ez érdekes mert csak olyanokkal próbáltam ahol több száz seeder van :/ nem akarom mindig kihuzogatni a kábelt és vissza :/ :D De köszi szépen !! :)
2019. máj. 25. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Ird meg másnem majd ha megoldja a problémát. :)
2019. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Router gondnak néz ki, több száz kapcsolat eleszi a memóriáját fenntartani, mikor kihúzod, bontod a kapcsolatot, bezárja őket és felszabadul némi RAM, majd újra csatlakozol.

Gondolom ilyenkor más eszközön is belassul ami rá van kötve.

2019. máj. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kétlem, most lett bekötve és új routerem van :)
2019. máj. 28. 18:08
 9/9 A kérdező kommentje:
De ujrahuztam a gépet, win 7 64 bit és most eddig jó minden :/ lekopogom ...
2019. máj. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!