Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Ismeretlen fake "csajok"...

SOS! Ismeretlen fake "csajok" állandóan bejelölnek ismerősnek? Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben vagy 2-3 fura arab nevű "bombacsaj" is bejelölt ismerősnek, természetesen ezek kamu profilok (mindegyiket jelentettem és tiltottam), mert olyanok vannak kiposztolva, hogy "tölts el egy kellemes éjszakát/forró csajok csak rá várnak katt ide". Valami oka csak lehet, hogy az utóbbi időben rendszeresen megtalálnak, de nem tudom mi volt a kiváltó ok. Hülye oldalakat nem szoktam látogatni. Arra tippelek, hogy egy informatikus sráccal korábban beszélgettem, akit a gyk-ról ismertem meg és végül őt letiltottam, mert nem lehetett vele normálisan kommunikálni és lehet így akar szívatni. Hogyan tudnám elejét venni az ilyen hülye jelöléseknek? Remélem nem fajul komolyabb dologba (fiók feltörés, vírus).

2019. máj. 26. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Tiltsd le ezeket a fura nevú "arab csajokat". Fogadni mernék, hogy Burnkina Fasso és kőgazdag fekete srácok szórakoznak.
2019. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem virus ami ismerosok kozott jelolget egyesevel
2019. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!