Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Upc internet előfizetésem...

Delavega kérdése:

Upc internet előfizetésem van, lehet korlátlan mobilnetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! egy hete upc internet előfizetésem van, szeretnék upc korlátlan mobilnetet, ha jól tudom az havi 2000ft tól kezdődik, de csak akkor lehetek az ha upcs vagyok, van ügyfélszámom is, gondolom akkor ez elég, mega upc wi free is jó lenne, él még a upc korlátlan mobil inernet lehetőség? A válazt előre is köszönöm! Marci.

2019. máj. 27. 15:08
 1/4 Derwer ***** válasza:

Azért annyira lehetnél önálló, hogy elmész a UPC.hu oldalra.

A korltlan adatforgalom az havi 8500Ft.

[link]


A 2000Ft szerintem a digi lesz, de neki meg nem lesz teljes lefedettsége.

2019. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt láttam èn is, de a tvben 2000ft èrt reklámozzák, nem 59èrt. De majd megkérdezem tőlük. Az a biztos.
2019. máj. 28. 12:21
 3/4 Derwer ***** válasza:

Ha elolvasod a hirdetményt:

Az 3990Ft az alapcsomag (120perc+3GB adat UPC mobil super)

Ehhez 2000FT pluszba, hogy korlátlan adatra upgradelj. (vagy korlátlan percre)


És így jön ki a 6000Ftos havi díj.

Amit én írtam 8500Ft-t, az a UPC mobil super PLUS, amiben 400perc van alapból és nem akciós. (és talán hűség se tartozik hozzá)

2019. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Èrtem mostmár én is. Így már èrthető. De így még annyit ez nem èr meg nekem sok ez. Lètezik flotta csomag ahol 4000ftert sebesség/korlátlan mobilnet van. Valszeg át megyek a Telenor hoz. Köszi a választ.
2019. máj. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!