Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy hozzak vissza törölt...

Hogy hozzak vissza törölt üzenetet? Hiába töltöm le a profil előzményeimet abban sincs benne :/

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Email, sms, füstjelek? Miért oly nehéz vilkágosan fogalmazni?
2019. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert felhúzott akit hirtelen töröltem bár gondolom cseszhetem archiválás letöltéssel is. Amúgy facebook messenger...

Elakarnám olvasni az egész üzenetet csak a messengerben megjelenő részétől felhúztam magam és hirtelen töröltem. Ciki de ez van.

2019. jún. 2. 21:39
 3/4 Thispain ***** válasza:
A facebook szerverén kéne ahhoz valószínűleg futtatni egy recuva nevű programot, ami egy felhasználó esetében lehetetlenhez közeli, és a facebook azért se tenné meg, mert elvileg az üzenet törlése előtt volt egy felugró ablak, miszerint az üzenet véglegesen törölve lesz. Marad az a lehetőség, hogy belépsz a másik fél fiókjába, és ha onnan nem törölték ki, akkor megnézheted, bár az sem egy könnyű dolog, kivéve, ha a másik fél együttműködő, vagy tudod a belépési adatokat.
2019. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor így jártam mondjuk szokni kell még az új dolgokat mert egy időben ha töröltem is archiválta csak. :D
2019. jún. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!