Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több oldalon láttam, hogy "A...

Több oldalon láttam, hogy "A videófolyam azonosító kódot tartalmaz. Rögzítés esetén a felhasználó azonosítható és büntethető. " Ha egy képernyőrögzítő programmal úgymond felveszem a videót, akkor azt is megtudja az oldal készítője?

Figyelt kérdés
Csak mert eddig nem hallottam ilyen technikáról az informatikában, max úgy ha közvetlen az oldalról mentem le a videót, akkor tudok ilyet elképzelni.
2019. jún. 4. 04:23
 1/3 anonim ***** válasza:

azt láthatja, ha az adott oldalról letöltöd, de aztán hoghs fel is használod-e, azt biztos nem. hogy látná?

ez inkább vmi ijesztés sztem

2019. jún. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom hogyan oldják ezt meg pontosan, de nem nehéz


QR kódba belerakják 1-2 framebe az IP-det meg amit megtudott rólad az oldal és lehet te ezt észre sem veszed, mert annyira rövid ideig jelenik meg, viszont ők tudják pontosan hol ez a frame és benne az adat


legalábbis erre tudok gondolni első körben, képfeltöltő oldalaknál láttam már hasonlót üzleti célú felhasználás miatt

2019. jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-nek: azt is láthatja ha letöltöm? azt hogy?
2019. jún. 5. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!