Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailnél megoldható valahogy...

Gmailnél megoldható valahogy a leveleket így csoportosítani?

Figyelt kérdés

A céges leveleim a Gmailes fiókomra vannak irányítva. Valahogy szeretném úgy rendezni őket, hogy külön legyenek a magánleveleimtől. Az azonos domainről (xy@cégnév.hu) érkező leveleket meg lehet úgy oldani, hogy elkülönítve érkezzenek meg? Beállításokban keresgéltem, de nem jutottam előrébb...

Köszönöm.


2019. jún. 5. 10:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Huh, nem gondoltam volna, hogy ez ilyen bonyolult kérdés... Azt hittem, hogy csak én nem értek hozzá.
2019. jún. 6. 08:53
 2/4 anonim ***** válasza:
A Gmail kitalált egy beosztást, amit egyébként a Thunderbird levelezőben is láthatsz. Eszi, nem eszi, ez van. Hozz létre egy postafiókot, oda csak a céges levelezés jöjjön. Én így oldottam meg.
2019. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazság szerint van külön erre egy fiókom, ami át van irányítva a privát fiókomra. Ennek az a hátránya, hogy keverednek a levelek. Előnye, hogy nem kell állandóan a fiókokból ki-be lépkednem. Valamint a telefonom céges e-mailekre is csilingel, ami nem hátrány. (Két gmailes fiókot egyszerre gondolom nem tud ez se kezelni, csak amibe aktuálisan be vagyok jelentkezve.)

Ezek szerint nem lehet megoldani, nem csak az én tudásom kevés hozzá.

Azért köszönöm.

2019. jún. 14. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd egyszer a Google megoldja.
2019. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!