Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogyan legyen a Google az alapértelmezett keresőm?

Ha fent az URL helyére beírok valamit mindig a Bing vagy a Yahoo kezdi el keresni.

Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a Google kezdje?

(Chrome-ban.)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Chrome, Google, laptop, számítógép, böngésző, informatika, program, szoftver, Yahoo, kereső

jún. 5. 15:01  Privát üzenet  

A válaszok
Beállítások...alul "Induláskor" itt "egy adott oldal", és beírod [link]

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 5. 15:58 Privát üzenet
belapus nevű felhasználó válasza:

Jobbra fönt három pont egymás alatt -> katt rá -> megkeresed a Beállítások menüt ( fura, de pont a Súgó menü felett van, és talán nem is véletlen, hogy ezt is megemlítem ) -> katt rá -> lejjebb görgetsz a Keresőmotorokig -> "A címsávban használt keresőmotor" menünél kiválasztod a Google-t, majd a "Keresőmotorok beállítása" menüben a mellette lévő egymás alatti három pontra kattintva kiválasztod a "Legyen alapértelmezett" lehetőséget.

[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 5. 16:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom Magyarországon beállítani, hogy a Chrome alapértelmezett böngészőként a google. Co. Uk-t hozza be? Azaz ne a magyar vagy nemzetközi oldalakon keressen, hanem az angolon?
Google Calendarban belehet valahogy állítani, hogy alapértelmezettként ne Értesítést kapjak, hanem Emailt?
Hogyan lehet beállítani, hogy a google legyen az alapértelmezett kereső szolgálatatás?
Miért nem tudom a Google Chrome-ot beállítani alapértelmezett keresőnek?
Nem tudom visszaállítani a Google-t alapértelmezett keresőnek. Mit csináljak?
Hogyen állíthatok be Google Chrome böngészőben alapértelmezett Google fiókot?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!