Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek, ha a Wifi repeate...

Mit tehetek, ha a Wifi repeater nem osztja meg a netet, csak azt írja, hogy be kell jelentkezni a hálózatba?

Figyelt kérdés

Vettem egy wifi repeatert, be is konfiguráltam (SSID, jelszó, stb.), AP módban használnám, mert kábellel tudom csatlakoztatni a hálózathoz, viszont amikor az androidos telefonnal csatlakozni akarok és kiválasztom, akkor kéri a beállított jelszót ahogy kell, majd nem csatlakozik a nethez, hanem azt írja, hogy "be kell jelentkezni a hálózatba". Ha rányomok, akkor felhasználónevet és jelszót kér, majd bejön az admin felülete, de internetkapcsolat továbbra sincs. Semmiféle beállítást nem találok arra vonatkozólag, hogy miként lehetne kikapcsolni, hogy be akarjon jelentkezni.

Ha az aztali gépen böngészőből beírom az IP címét, akkor szintén az admin felülete jön be, de ilyen beállítást ott sem találok.

Erről az eszközről van szó:

[link]

Volna valakinek ötlete, hogy miként lehet kikapcsolni a bejelentkezési kérdést?


2019. jún. 5. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ilyen noname vacaktól mit vártál? ☺
2019. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és hasznos segítséget. Igazi magyar mentalitás.
2019. jún. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!