Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Árgépen és árukeresőn kívül...

Árgépen és árukeresőn kívül hol érdemes még új hardvert keresni, ha jó árat akarok kifogni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Az árgép és az árukereső csak az itthoni lehúzó üzletek kínálatát mutatja, ahonnan nem érdemes rendelni, mert legtöbb esetben eldobós cégek, csak arra alapították, hogy használt vagy hibás szarokat küldjön ki, utána elérhetetlenek. Ha nagyon forró a talaj akkor bedönti a boltot, majd kezdi más néven (pl ipon tipikus példa, elég megnézni a google hsz-okat). Legutóbb Németo-ból rendeltem egy gépet, ami az itthoni lehúzó üzletekben 500-550 e Ft, így szállítással együtt volt 225 e Ft + kapott egy gyári, magyar billentyűzetet. Tehát összesen fele annyiba került, mintha itthoni maffiaüzletben vennék valami bizonytalan eredetű, nagy valószínűséggel használt hulladékot.

2019. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem a compkerrel nagyon jók a tapasztalataim, árban is, majdnem 10 terméket vettem már tőlük s több garanciális esetem is volt, mindent korrektül érvényesítették, csak a 2-4 hetes bevizsgálás volt kicsit nehéz kivárni. de hallottam h van olcsóbb is. köszi
2019. jún. 8. 11:00
 3/7 A kérdező kommentje:

itt mit jelent a két ár?

[link]

€ 127,99 bis € 427,00


amugy ez hasonló mint a coiomkernél, ott is 40 880 Ft

2019. jún. 8. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért azt erősen kétlem hogy arról az oldalról - geizhals.at - fele annyiért vásárolsz mint itthon??


nézzünk most egy konkrét példát:


[link]


700 euró, nagyjából 222.000ft


[link]


260.000Ft


A különbség 15% és nem 50. Ez pont annyi különbség hogy ne érje meg külföldről rendelni.

2019. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nagyon sóher vagyok így nekem megérné. hálás vagyok, köszi:)))
2019. jún. 8. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak belinkeltem az oldalakat amik hasonlóak, mint az árukereső, de nem a rabló magyar maffiaoldalakra vezet. Ilyet nem írtam, hogy minden féláron van, de amit én rendeltem, az konkrétan 690 eur volt német üzletben, szállítással, itthon bizonytalan eredetű vagy használt (persze újként meghirdetve) 500 e Ft-tól volt akkor ilyen ipon, meg pcland féle zugüzletekben.
2019. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végulis jogos, az árukeresőnél is végig kell nézni mindent...
2019. jún. 8. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!