Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért történt az, hogy egy...

Miért történt az, hogy egy ismerősömnél azt jelzi az Instagram hirtelen, hogy nem követem, holott én nem állítottam le a követését?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy nem követem egy ismerősömet Instagramon. Gyanús volt, mert én biztos, hogy nem töröltem a követést. Az jutott eszembe, hogy lehet, hogy ő törölte, de utánanéztem és Instagramon nem lehet törölni felhasználókat, hogy ne kövessenek, csak tiltani. Azért furcsa, hogy mi történt. Tiltva pedig nem vagyok, mert akkor az ismerősöm profilját sem látnám. De azt látom. Az is furcsa, hogy mintha csökkent volna a követőinek száma is kb. 50-60 fővel. Több követőre emlékszem ugyanis nála. Mi történhetett? Mert ő törölni nem tud, csak tiltani. Én nem töröltem a követését. Tiltani nem tiltott, mert akkor a profilját se látnám. Mégsem követem jelenleg őt. Furcsa.

2019. jún. 11. 22:42
 1/1 anonim válasza:
De le lehet állítani más emberek követését, én a napokban töröltem így le embereket tiltás nélkül.
2019. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!