Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ra feltöltöttem egy...

Youtube-ra feltöltöttem egy videót 2 hónapja. Ma írta a rendszer, hogy szerzői jogokat sért, és hogy le van tiltva Németországban. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Valamint kiírta ezt is: "Nagyon kevés jogos ok van egy követelés megtámadására. Kérjük, tekintsd át az alábbi információkat, mert megalapozatlan megtámadás esetén büntetést szabhatunk ki a fiókodra." Ez a büntetés mi lehet? Komolyan kell vennem?
2010. júl. 8. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem engedélyeznek több feltöltést neked rossz esetben meg törölhetnek.
2010. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, a zenét a Youtube-ról vetted hozzá. Semmi gondod nincs vele. Az meg kevésbé valószínű, hogy pont Németországban akarják megnézni a filmedet
2010. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Oberle Gábor ***** válasza:

Egyértelmű, hogy azért, mert bizonyos engedélyek nélkül felraktad, megsértetted a Németországban érvényben lévő szabályozásokat, szerzői joggal kapcsolatos törvényeket. Szerintem szedd le, mert ha ott probléma volt vele, akkor máshol is lehet, így akár pert is indíthatnak ellened és a Youtube kiadhatja az adataidat, ami alapján megtalálhatnak.

Ha fenn hagyod, sosem tudhatod mikor jön egy bírósági értesítő!...

2010. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a per az biztos? Mert ahogy elnézem nem csak velem van így. Aki feltesz zenét az kap ilyen értesítőt. És a büntetés az milyen súlyos? Pénz, börtön... ? Köszi a választ.
2010. júl. 14. 17:47
 5/6 Oberle Gábor ***** válasza:
Ezt találtam: [link]
2010. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Oberle Gábor ***** válasza:
A német szerzői jogi törvényekről itt: [link]
2010. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!