Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol hirdessem a YouTube...

Hol hirdessem a YouTube csatornámat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/channel/UCu3AjXpvKoUs246HDzm3n3g

Külföldi csatornák mintájára foglalkozik egyes statisztikákkal, történelmi eseményekkel számszerűsítve, összehasonlítva magyarországi viszonylatban.


Nem kifejezetten érdekelnek lájkok, feliratkozások, inkább egy amolyan közösséget szeretnék kialakítani, akiket foglalkoztat az ilyesmi és akikkel kölcsönösen fejleszthetem a tudásomat.


Hol érdemes bemutatni a csatornámat?



2019. jún. 13. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csináld tovább töretlenül. A csatornád accountjával írj az általad kedvelt videósok alá, érdekes, rád jellemző dolgokat, ami az adott videó témájához illik. Így néhány ember majd belép a csatornádra, mivel érdekelte a hozzászólásod, és ha tetszik amit lát, akkor majd feliratkozik, és szépen lassan növekedni fogsz.

Akár még beszélhetsz is alatta, vagy megmutathatod a videódban használt számítás alapjait- módszertanát.

Akár a youtube felkapott videóinak a témáiból is csinálhatsz videókat pl.: most a csernobili téma felkapott, így csinálhatsz videót, amiben megmutatod, hogy mekkora terület szennyeződött, milyen gyorsan terjedt a sugárzás stb stb szóval lehetsz naprakészebb is, akár infografikai jellegű videót csinálhatsz a gazdag emberekről pl.: Mészáros vagyonának nagyságrendjeiről stb stb szóval hajrá.

2019. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ez a kérdés az én csatornámról feröl. Én probálkozok több közöség média segitségével eljutetni az emeberkhez (pl.: Facebook, Tweeter, Weboldal)


Az én YouTube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCzaIdNQtVzHYWtv4tgA4GuA


Felirakozok a csatornádra. :) :) :)


Remélem hogy neked jól fog sikerülni a csatornád nem mint nekem. :) :) :)


| North Movie |

2019. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szeretnél néhány plusz feliratkozót és te is feliratkozol a csatornámra, akkor kereshetsz privátban, ez semmibe nem kerül, ha tudok vele segíteni.
2020. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!