Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone mobilnet csomagok...

Vodafone mobilnet csomagok közül 10 GB-os a legnagyobb?

Figyelt kérdés

Vagy csak én néztem be valamit? Egy másik szolgáltatóval már tele a tököm 15 év után, ezért az összes díjcsomagot lemondom. Fontos lenne a mobilnet, havi 30-40 giga kell, vagy 10 is elég lenne, de korlátlan böngészés opcióval. Hívni nem akarom emiatt az ügyfélszolgálatot, mert nincs türelmem fél órán keresztül a zenét hallgatni, ha valakinek van itt vodás mobilnet megoszthatná a tapasztalatait.


Itt néztem a kínálatot: [link]



2019. jún. 14. 17:56
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A RED tarifacsomagokban van korlátlan mennyiségű adat!

[link]


16k/hó ha minden igaz. De gondolom vannak kiskapuk amivel olcsóbb is lehet, ezt majd üzletben úgyis elmondják / valami szarral rád próbálják sózni, amivel hosszútávon csak te szopod be. Minden telefonszolgáltató ilyen, ez van. :D

2019. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt láttam én is, de külön sim kártya kellene beszélgetésre és külön mobilnetre amit a notebookba rakok, mert ven benne 4G modem.
2019. jún. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!