Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi ideig tart míg a...

Ádámwww kérdése:

Mennyi ideig tart míg a Facebook feloldja a tiltást a profilomról?

Figyelt kérdés
Kidobott, beakartam újra lépni és kérte hogy igazoljam hogy az vagyok aki. Elküldtem a személyim egyszer a magyar súgón, egyszer pedig az angol súgón. Szóval kb. mennyi idő míg megnézik hogy tényleg én vagyok és engedélyezik hogy használhassam a fiókom?

2019. jún. 17. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én már egy hete várom a válaszukat. :S Mi helyzet engedik vagy végleg letiltanak.
2019. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk.
2019. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg felhasználót zároltak az évben, száz milliókat, ha nem milliárdokat.

Többnyire, olyan miatt, hogy hamis életkort adott meg, mert pl. 16 alatt nem is regisztrálhatna...

Aztán nem valós nevet, erre is nagyon rámentek így érdemes valós adatokat megadni.

Aztán volt szintén pár száz millió fiók aminek kikerült a jelszava, így nagyon érzékeny pl. a gyors terület váltásra. (volt akit azért zárolt, mert Pestről lement nyaralni 1 hétre a Balatonra)

2019. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Előző, mit javasolsz?
2019. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezek közül semmi sincs ami okot adott volna rá hogy felfüggesszenek. Valódi név, valódi kor. Nagyjából 9 éves fiók szóval igazán nem értem a miértjét. Az idegesit fel leginkább hogy szó nélkül csinálta ezt, és nem szólt hogy van x napod hogy igazold magad stb. Remélem egy személyit nem lesz sok idő megnézni és gyorsan feloldják..
2019. jún. 17. 15:18
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs gond, csak gyanús volt nekik, akkor várj.

Sajnos 2-3 hét is lehet mivel elég sok fiók érintett.

2019. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az remek.:/ Köszi a választ!
2019. jún. 17. 15:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve csinálta ezt, ekkor nem volt ilyen hullám, csak furcsa volt a fércnek, hogy frissen regisztrálok, aztán hirtelen fejlesztői fokot is. (előtte nem volt férc fiókom, most is csak ahhoz kel lényegében)
2019. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elozo, vegul mi lett belole?
2019. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kaptam egy értesítő email -t, hogy engedélyezték a felhasználómat.

Csak elég lassan ment, és közben kellet volna a haladnom a FaceBook API integrációjával is.

2019. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!