Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookról letiltottak, mi a...

Msebi06 kérdése:

Facebookról letiltottak, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ma szólt több ismerősöm, hogy nem vagyok elérhető facebookon, teljesen eltűntem, beakartam lépni telón és le vagyok tiltva. Sose osztok meg semmit, nem megyek semmi durva oldalra stb... Mi lehet akkor az oka? Üzenetet semmit nem kaptam, hogy miért történt. Küldtem nekik bejelentést, mikorra várható, hogy történik vmi? Munkám, család miatt szükségem lenne rá mielőbb.

2019. jún. 17. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet könnyebbülni. Meghozták helyetted azt a döntést, amit mindenkinek meg kellene.
2019. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tobb embernek elvették ma.
2019. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első

Nem vagyok függő, van életem, de hidd el van haszna is a facebooknak. Iskola, munkahely, család, mindbe tud segíteni.


Második

Igen, már reggel én is olvastam a hírekbe, most jól megugrott a dolog.

2019. jún. 18. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi haszna a facebooknak. Amiben az tud segíteni, abban más is tud, amivel pedig fizetsz ezért, az túl magas ár.
2019. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kell egyetértenünk :)
2019. jún. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!