Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet abból valami bajom, ha...

Lehet abból valami bajom, ha más Yotube csatornán indítok élő adást addig, amíg nem indíthatok élő adást az eredeti csatornámon?

Figyelt kérdés
Szerzői jogi okból a Youtube 3 hónapra letiltotta a csatornámon a streamelést. Ezért a nézőimet egy másik csatornára invitáltam. Egy ismerősöm viszont felvetette (bár azt mondta nem tudja, csak nehogy baj legyen), hogy mi van akkor, ha a Youtube észreveszi, hogy a tiltásom alatt egy másik csatornán élőzök. Felvetette, hogy lehet, hogy véglegesen kitiltana mindenhonnan. Ebbe végül is lehet logika. "Ha valami bűntényt követsz el például, attól még hogy nevet váltasz, ugyanúgy bűnt követtel el és letartoztatnak. Meg akkor sok értelme nincs korlátozásnak. Bármikor bárki csak csinál egy új csatornát." Ezt mondta nekem. Amit idézőjelbe mondtam. Ugyanakkor, mintha láttam volna már ilyet, hogy egy YOutuber tiltást kapott, nem lájvozhatott és ezért egy másik csatornán lájvozott. Akkor most lehet vagy nem?

2019. jún. 17. 22:33
 1/1 DaniFighterHUN válasza:

Emlékszel Alexovics csatornájára amikor bejelentette hogy copyright strikeot kapott a csatorna? Ő is ugyan ezt csinálta hogy átköltözött addig egy másik csatornájára és kivárta a végét ennek az egésznek.

Szóval csak annyit szeretnék mondani hogy inkább csináld a másik csatornádon a live streamet, várd ki ezt a 3 hónapot és figyeld a postafiókodat hogy mikor szól neked a YouTube hogy vége ennek! ;)

2019. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!