Facebook?

Figyelt kérdés
Van fent olyan akit tiltottak? Mit gondoltok a helyzetről?
2019. jún. 18. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint profil vagy facebook ?
2019. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Profil: Egy ismerős tiltott
2019. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Facebook. Tiltottak engem is, mert nem raktam fel a fél életem.
2019. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Most a GYIK-n volt egy kérdést, hogy ukmukfuk letiltottak valakit és alatta csomóan beírták, hogy őket is.


Mármint úgy, hogy a profiljukat tiltotta le maga a Facebook, be se tudnak már lépni, mert nincs már meg a fiókjuk.


Most hirtelen az jut eszembe, hogy vagy


- profilképe nem volt az illetőnek


- az illető álnéven volt fent (Mária Vagyok; Szuper Levente; Sértett Hercegnő; Cinderella Unhappy; Hagyj Békén - stb)


- többször jelentette őket valaki


Sokan írták, hogy nem igen aktívak FB-on, de ez nem oszt, nem szoroz, mert ennyi erővel az ismerőseim felének inaktiválták volna a profilját.

2019. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:
Sajnos sok facebook függő embert ismerek ,aki az egész magánéletét ott éli és ott is tölti szinte egész nap.Én 2011 környékén önszántamból töröltem magam róla és NEM hiányzik nekem egyáltalán. Egyébként face nélkül is lehet teljes életet élni,sőt a face nélküli élet az igazi valós élet.
2019. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!