Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért homályosak a képeim...

Miért homályosak a képeim instagrammon?

Figyelt kérdés

Miután posztolom, még szép éles, de ha újratöltöm az alkalmazást, már homályosabb, és aztán úgy marad. Mások képei mindig élesek, tehát nem az internet hibája.


Telefonon még elmegy, de gépen a honlapon nagyon rossz minőségű, főleg kicsiben (de kinagyítva sem sokkal jobb).


Már mindent kipróbáltam: jpg/png, 72/300 dpi, tablet/telefon/pc-ről posztolni, nagyon nagy felbontású kép/1024/1080 pixel, sharpen photoshopban... Mégis mit tehetnék? Profi instások, mi a titkotok?



2019. jún. 20. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Potato kamera, vegyél jobb telefont aminek jó kamerája van. Ajánlom a Huawei P30 Pro-t
2019. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt elfelejtettem hozzátenni, h (jó minőségű) fényképezővel készítem a képeket, onnan gépre exportálom, onnan telefonra (usb-vel). És mindaddig jól is néznek ki, amíg instagramra nem kerülnek...
2019. jún. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!