Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több tízezer fős facebook...

Több tízezer fős facebook oldalt átlehet nevezni?

Figyelt kérdés

Olcsón kínálnak egy facebook oldalt. Nem éppen legális tartalom volt eddig megosztva rajta (filmes oldal).

Úgy tudom, hogy kérvényezni lehet az oldal átnevezését, de nem minden esetben engedélyezik.


2019. jún. 21. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi értelme Facebook oldalt adni-venni, ha olyan követők lesznek rajta, akiket nem érdekel az adott tartalom?
2019. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos sokan lesznek akik dislikeolnak, de így is megérné nekem, feltéve ha átlehet nevezni.
2019. jún. 21. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:

200 követő felett nem lehet. Gondolom megérted miért, hiszen a "kiscicák milyen aranyosak" tízezer fővel nem biztos hogy egyik napról a másikra szeretne átváltozni és a tudta nélkül hirdetni, hogy ő most már az "én vettem el a húgom szüzességét" oldalt kedveli.


Az illegális oldal megvásárlása azért hülyeség, mert azt bármikor törölhetik.

2019. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!