Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a nevem hogyan...

Facebookon a nevem hogyan állíthatnám japánra?

Figyelt kérdés
Vagy csak simán egy japán névre, de úgy hogy ne legyen kötelező 2mezőt kitölteni a neveknél csak az egyiket

2019. jún. 23. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha ki is tudod játszani, elég bárkinek jelentenie akit ez zavar (hiszen sérti a felhasználási feltételeket, megtéveszti az embereket), akkor zárolni fogják a fiókot addig amíg nem bizonyítod hogy tényleg az vagy-e, akinek írod magad. Mivel nem tudod, a fiók végleg úgy marad letiltva.
2019. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek is ilyen a neve tök régóta, csak vele nem beszélek ezért nem is akarok ráírni ezzel kapcsolatban:)
2019. jún. 23. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Aztán meg majd jön panaszkodni hogy letiltották vagy azért mert nem engedi változtatni a nevet. Hetente van ilyen...
2019. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Panaszkodni minek jönnék vissza, ha tudom hogy az én hibám? xd Nevet változtatni meg 2hónap múlva tudok, nem fog földhöz vágni, ha eddig nem tiltották le az összes ilyen embert akinek egy szakaszos neve van kétlem h velem kezdenék
2019. jún. 23. 17:04
 5/6 anonim válasza:

Sajnos nem lehet. Magát a nevet nekem is sikerült japánra változtatni-ráadasul nem is tiltott ak le, úgyhogy az előzők nem tudom, miről beszélnek-, de olyat, hogy egy mező legyen csak kitöltve...

Egyébként ha japánul akarod odaírni, akkor a telefonodon a beállításoknál van egy olyan pont, hogy nyelv és bevitel (v vmi hasonló) és ott belehet jelölni második nyelvnek a japánt, es onnanról a space balra simításával (legalábbis Samsungon) át lehet váltani japán billentyűzetre-már ha erre voltál kiváncsi.

2019. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok. De ha megis lehet, mondjatok mar el, hogyan
2019. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!