Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger hiba vagy valami más?

Krómgyűrű kérdése:

Messenger hiba vagy valami más?

Figyelt kérdés

Szóval egy ismerősöm letiltott Messenger-en még tavaly, nem tudtam neki írni se ott és se Facebook-on. Azonban pár napja látom, hogy tudnék neki írni Messenger-en, mobilról, mert ott van az üzenet küldése szöveg.

Igen ám, de ha gépen Facebook-on megyek a Messeneger üzenetekre, akkor ott nem tudnék neki írni, csak mobilról. Újratöltöttem a Messenger-t, de ugyan ez a helyzet. Ez most hiba vagy tényleg feloldott az illető?

Hallottam olyanról, hogy a rendszer egy idő után felold, de itt nem a rendszer tiltott le, hanem egy természetes személy. Valaki tudna segíteni? Megoldható lenne a probléma, ha kipróbálom és ráírok az illetőre, de ez most nem aktuális. Valakinek volt hasonló esete?



2019. jún. 24. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha elküldted neki és nem ir semmilyen hiba üzenetet, akkor feloldotta messengeren.

Ha facebook profilt nem látod, akkor sehogy nem oldotta fel (tudtommal messengerrel együtt jár)

2019. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam neki. Azonban a facebook profilját látom és be is tudom jelölni, de amíg le voltam tiltva, addig is tudtam.
2019. jún. 24. 15:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha látod a profilját, akkor csak messengeren tiltott le. Vagy csak másik profillal nézted?
2019. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, a sajátommal. De messengeren tudnék neki írni, ha facebook-on lépek messenger-re, ott nem tudok ráírni. Ki érti ezt?
2019. jún. 24. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, ezt én sem tudom, biztos bugos a weboldal.
2019. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert a facebook-on láthatom a profilját, be is tudom jelölni, azonban nincs ott a kis messenger jel, hogy írni tudnék neki. Egy barátom telefonjáról is bejelentkeztem és ott is tudok neki írni messengeren.
2019. jún. 25. 07:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor ez most milyen jelenség?

Tehát tisztán megfogalmazom:

1. Mobilról Messengeren elvileg NEM vagyok letiltva. Tudnék neki írni, becenevet állítani, stb.


2. Ha gépen a Facebook-os üzenteket legörgetem oda, ahol legutóbb beszéltünk, akkor ott is tudnék neki írni..elvileg.


3. Ha gépről megnyitom a Facebook-ot, azon belül a Messenger üzeneteket, akkor ott azt írja, hogy "Jelenleg nem elérhető" vagy "Nem tudsz erre az üzentre válaszolni" szöveg.


Ezt nem értem én se.

2019. jún. 25. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Mobilon az más, olyan mintha el van mentve a kinézet. Egyébként ha elküldöd az üzenet, akkor utána fogja írni a hibát, hogy le vagy tiltva, meg stb. Bármit tudsz csinálni, de ha nem teszed meg, akkor ugy marad ahogy látod...
2019. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezen gondolkoztam én is, mert korábban már történt ilyen. Azonban már 2-szer újratöltöttem a Messenger-t és még mindig ilyen, sőt testvérem telefonjáról is tudnék neki írni az én fiókomba jelentkezve. Azt hittem valami bug lehet, de ráadásul meg tudom nyitni az oldalmenüt is a neve mellett.
2019. jún. 25. 16:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, és nem csak nála vagyok letiltva, hanem még 1-2 embernél, utóbbiaknál kiírja, hogy "Erre az üzenetre nem tudsz válaszolni", míg az illetőnél tudok.
2019. jún. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!