Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb, legmegbizhat...

Melyik a legjobb, legmegbizhatobb ingyenesen hasznalhato levelezo program?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 09:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Gondolok itt a freemail, gmail, citromail, yahoo, msn, stb-re.
2008. nov. 13. 09:48
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarsz államtitkokat küldözgetni (nézd meg a gmail szerződését), akkor a gmail :)
2008. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
A Gmail, és az az egyik legjobb is.
2008. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha a szolgáltatóra gondolsz,akkor a gmail egyértelműen.Van még azért más jó is(asszem pl a yahho az nem rossz),de ilyeneket,hogy freemail,citromail,hotmail röhögve lever.Próbáld ki a gmailt,biztos vagyok benne,hogy maximálisan meg leszel vele elégedve.Minden szempontból megfelelő,nem akarom most ezt részletezni.


Ha levelező kliensre,akkor mindegyik ingyenes:)Mindenből van feltört.Én azt nem használok,de állítólag az outlook nem rossz,annak ellenére,hogy microsoft.Meg a mozilla thunderbirdöt is mindenki dícséri.Az tényleg teljesen ingyenes,szabadon terjeszthető.

2008. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mozilla Thunderbird... Ha szolgáltatóra gondoltál akkor még1 voks a GMail mellett
2008. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hiszem átpártolok a gmailhoz
2008. nov. 15. 00:23
 7/10 jdhdjhfjhf válasza:
baratsagfuzet.hu
2010. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is a Gmail-t használom, nagyon megbízható. Csomó cucc van a Labs-ben, s hangulatodnak megfelelő témát állíthatsz be. Nem beszélve a Zümm-ről, és a további apróságokról! :) Ajánlom én is.
2010. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Húú én is gmail párti voltam a mai napig. De kiderült, hogy a google fiók, ami ezzel egyszerre létrejött egy csomó minden infót összeszedett rólam az elmúlt évek során. És ma véletlenül megnéztem ezeket. Még azt is tudja, hogy milyen mobilom van és melyik szolgáltatónál. Azt is tudja, hogy mikor használtam utoljára a mobilom. Tudja az összes előzményemet évekre visszamenőleg annak ellenére, hogy időnként ezeket töröltem. Tudja az összes youtube előzményem és youtube keresésem. Kb azt is tudja, hogy mikor megyek wc-re. Szóval kicsit dühös lettem és egy laza mozdulattal töröltem magam az összes honlapról. És mától bojkottálom a googlet és a gmailt!


Valaki tud ajánlani a gmail helyett egy másik szolgáltatót, ahol új címet csináltathatok?

2012. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes! Amint fellebent a fátyol a Google-ról, elhúztak a kommentelők.


>(

2014. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!