Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használható e-mail szolgáltató?

Használható e-mail szolgáltató?

Figyelt kérdés
Elegem van az ingyenes hulladékokból, milyen fizetős e-mail szolgáltatót tudtok ajánlani, ami működik is? Gmail volt az utolsó ingyenes hulladék amit kipróbáltam, nem küld értesítést az új üzenetekről se androidos telón, se a számítógépen, annak ellenére, hogy be van kapcsolva a szinkronizálás és az értesítések is. Csak akkor jeleníti meg az új leveleket ha frissítem a beérkezett üzeneteket. 2019-ben kicsit előrébb is tarthatnának, ez 20 évvel ezelőtt még biztos jó volt. A többit inkább hagyjuk is (freemail, t-email, stb).

2019. jún. 26. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
iOS-en hibátlanul működik a Gmail app. Minden levélről azonnal jön az értesítés. Vegyél egy normális telefont.
2019. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem nálad van a gond, amikor rajtad kívül több millió ember használja sikerrel a terméket.
2019. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a levelező, hanem az Android (főleg ha valami kínai felütött ROM fut rajta) hülyesége. Nem biztos, hogy a fizetős működne ilyen szempontból. Másrészt fizetős e-mail fiókról sem nagyon hallani, csak azt tudják nyújtani amit az ingyenes vagy még kevesebbet, amiért úgysem fizetnének az emberek. Fizetős is legfeljebb úgy van, ha valami domain-t veszel és jár mellé e-mail.
2019. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Laptopon se működik a win10 gyárilag telepített levelezőkliensével. Meg kell nyitni és frissíteni a bejövő mappát, különben az életbe nem kapok értesítést az új üzenetekről. A telómon pedig nem lett piszkálva az android. Szinkronizálás bekapcsolva a gmailra, értesítések bekapcsolva.
2019. jún. 26. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Na hát aztán a windows 10 uwp alapú postája nagyon mérvadó ebből a szempontból :D
2019. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Play áruházban megnéztem, hogy van -e hozzá frissítés. Az első két értékelés ami látható kapásból arról szól, hogy nem küld értesítést a beérkező levelekről. Meg még pár tucat amíg legörgettem... Uh nem én balfácánkodtam. Ennyit tud 2019-ben a legelterjedtebb ingyenes levelező- és kémprogram androidra kiadott app-ja.


A notimra letöltök valami mésik e-mail klienst, legalább hátha akkor értesülök az új levelekről ha be van kapcsolva. iOS-ra nem állnék most át, néhány hónapja vettem új notebookot 500 ezerért. Telót meg biztos nem veszek félmillióért, vagy nemtom mennyi egy iPhone.

2019. jún. 26. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Használj valami normális klienst, mittudomén Thunderbird, és semmiféle panaszod nem lesz sosem. De a webes gmail is tud ám asztali értesítéseket küldemi.

Telefonos alkalmazásuk valóban fos, de tessék helyette használni mondjuk AquaMail-t, vagy más értelmes e-mail klienst.

A Gmail-nél jobb e-mail szolgáltató egyébként nincs.

2019. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az outlook.com-ot használom több okból is.


Fizetős, mert van Office365 előfizetésem, amivel jár nyilván a postafiók, nagyobb tárhely, nincsenek reklámok a felületen, van hozzá 1TB OneDrive, a godaddy-n regisztrált saját domain-en egy postafiókra is használható (tehát nem csak kispist@outlook.com-os címet lehet használni), és rendesen tudja a push notification-t szerintem még Android-on is (csak nem imap, hanem exchange fiókként kell felvenni, vagy használhatod az Outlook levelező app-ot hozzá).


3.000 Ft /hó, vagy 29.000 Ft/év, és természetesen jár hozzá a teljes Office csomag 5 gépre.


Rendelkezésre állásban elég jók, és nyilván a gyári Windows10-es alkalmazásoddal is jól működik (egy cég, ugyebár).

2019. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!