Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet pár napja teljesen...

Cr7real kérdése:

Az internet pár napja teljesen megváltozott mi az oka?

Figyelt kérdés
Már kb 2-3 hete tart amikor megváltozott a internetem, vidanet-es, túlterhelés nem bírja megszakad sőt a laptop wifi is néha megszakad, pedig most cseréltem ki a routert ac1200-ra azt hittem másabb lesz de nem. Egyszerűen tudom hogy nem normális a net, ha töltök négy darab 500megás filmet akkor letöltés sikertelen és a chromenál meghiúsult. Pedig egy éjszaka alatt 30 filmet is leszedtem ezek mind 300-600 megások voltak most meg állandóan sikertelen a letöltés. Tűzfalat hibába nézegetek, Avast antivirusom van na meg Essentials, mi a franc okozhatja ezt?

2019. jún. 28. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen azt elfelejtettem odaírni hogy szolgáltatót már felhívtam, kiküldtek egy embert és azt mondta nem talált problémát meg hogy azért szakad meg letöltés mert sebességmérés szerint 10-13 megát jelez az kevés, mondom mi van? Akkor amikor jó volt a net hogy tudtam letölteni éjszaka 30 darab 300-600 megás filmeket?
2019. jún. 28. 18:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig szolgáltatónál van a hiba. Kisebb sávszél, túl sok felhasználó stb. Ha teheted szolgáltató váltás.
2019. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

A letöltési sebesség, és az esetleges megszakadás függhet a szerver oldaltól is.


"Avast antivirusom van na meg Essentials"


Azt az MS Essentialst azt szedd le, mert arra nem jó, amire elvileg kitalálták, viszont két vírusirtó meg összeakadhat.

2019. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!