Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom teljesen kiüríten...

Hogyan tudom teljesen kiüríteni a Google Driveomat? Bővebben és kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


Szóval ezt írja ki. De mi foglalja azt a 4,8 gigát? Már számtalanszor töröltem mindent a Google Driveomról, semmi sincsen sem a saját meghajtómon, se sehol máshol. A kukát is mindig kiürítettem, ott sincs semmi. Én arra gondolok hogy valamit megoszthattam telefonon a Driveval? Google Fotók alkalmazásra tippelnék. De a telefonomon lévő összes kép gigát sem foglal, nem, hogy 4,8-at... Noss?



2019. jún. 29. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az emailek és annak csatolmányai is beletartoznak ebbe a tárhelybe
2019. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az sincs 4,8 giga. 3 darab E-mailom van össz-vissz. AZ E-mailjaimat is mindig törlöm.
2019. jún. 29. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Telefonon a biztonsági mentésekre is nézz rá. Hirtelen passz hol találod őket, de a méretből ítélve én el tudom képzelni, hogy valamiféle biztonsági mentés lehet, ami tartalmazhat beállításokat, app adatokat, de személyes adatokat is mint pl kép, videó, zene stb.

Egyáltalán nem tudom hol találod telefonon az ehhez kapcsolódó menüket, de nagyjából a "Fiókok és biztonsági mentés" vagy "Biztonsági mentés és visszaállítás" nevekkel találhatod meg szerintem. Valami ilyesmi.

2019. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ettől semmivel sem lettem előrébb.
2019. nov. 19. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lettél előrébb tőle? Mert nem vagy képes megérteni amit ír? kb 20 dollárért amúgy is végtelen tárhelyt kapsz szinte. Ha van okostelefonod, ellenőrizd le miket szinkronizál a google fiókoddal.
2019. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10ezer emailem van és 1.5giga foglalt. Valami fel van oda töltve automatikusan.
2019. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Segítsetek!!! Énis ezt szeretném kideríteni, hogy mi van feltöltve meg hova mert törölni szeretném.
2019. nov. 21. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!