Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a UPC csomagváltás menete?

Mi a UPC csomagváltás menete?

Figyelt kérdés

Üdv


Jelenlegi UPC előfizetésem egy TV+Internet+Telefon csomag, de nekem már csak netre van szükségem ezek közül, és abból is elég a mostaninál lassabb, 150 Mbit-es net, mi a legegyszerűbb módja a váltásnak?

Tavaly áprilisban lett bekötve, úgyhogy az 1 éves hűségidő már lejárt.


2019. jún. 30. 07:33
 1/3 belapus ***** válasza:

Személyesen, telefonon vagy online kezdeményezheted a csomagváltást..


[link]

2019. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bemész a jupicibe és elmondod, hogy mit szeretnél. Nagyon bonyolult...
2019. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefonon pár pillanat. Egy hónapja én is így csináltam, teljesen egyszerű és gyors volt. Online a weboldalon azt hiszem csak felfelé lehet váltani, de telefonon bármit lehet kérni (ha nincs hűség). Én is kb hasonló igényekkel fordultam hozzájuk vagyis a neten kívül mindent fapadosítottam (régen csak netem volt, majd jött hozzá mindenféle kedvezménnyel ilyen-olyan extra TV meg szolgáltatások, majd most rájöttünk, hogy valójában ezek nem is kellenek...egy alap TV csomag még maradhat a nappaliba háttérzajnak meg néha valami specifikus műsorra, oszt csá). :)
2019. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!