Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok olyan facen linkelhetö...

Tudtok olyan facen linkelhetö posztot videot ami arrol szol hogybkifigurazza azokat akik elvárjá hogy azonnal visszairj?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki folyamatosan szid, beszól pl ha nem vettem neki fel a telefont pedig írtam hogy merül, vagy nem irok neki 2 napig, mert nem a face az életem, es elég sok gondom is van, tudja jol, igazàbol ezert nem jöttünk össze mert azon is megsértödik joformán ha wc-n vagyok mert szerinte csak kifogàsokat keresek.

Volt hogy letiltottam màr de amugy jo haver lenne, jófej srac igy feloldottam es ritkàn de lehet vele kulturaltan beszelni


Legutobb irta hogy épit szerel valamit irtam neki hogy csodaszép lett es igazàn praktikus azutan nem jelentkeztem mert hetvegen nem a teloval voltam ö amugy sem ér rà soha hétvégén mert mindig a szüleinel van es elvan amugy is.


Szoval amiert nem irtam neki 2 napig letiltott


Es az adatlapomra szeretnék olyan bejegyzest ami minden hasonlo embernek üzennék hogy ha valakinek nem irok 2 napig vagy nem veszem fel a telefont mert merül attol még nem kell mindennek elhordania beszolnia.


Jöhet vicces is vagy cinikus is


2019. júl. 1. 08:58
 1/2 A kérdező kommentje:
*amely poszt arrol szol, hogy kifigurázza azokat akik elvárják hogy azonnal reagàlj
2019. júl. 1. 08:59
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagy akár kitalált szöveg erre amit kiirhatnék hogy vegyék észre magukat az ilyenek?
2019. júl. 1. 09:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!