Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most telepitetem fell az uj...

Most telepitetem fell az uj windowsot es nem megy Microsoft Edge mar mindent probaltam es semmi mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hmm We Can't Reach This Page Error hibauzenet jelenik meg ... semit se tudok igy csinalni

2019. júl. 2. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd fel a Firefox-ot addig, vagy Chrome-t, esetleg.
2019. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem birok semmit le tolteni :D
2019. júl. 2. 23:00
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Ttalán a LAN vagy WLAN (kábeles vagy wifi kapcsolat) illesztőprogramja (driver) hiányozhat.

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő > Hálózati kártyák kategóriában mi szerepel?

Vagy ha vannak ismeretlen hálózati eszközök a listában, akkor az is erre utal.


Ha az alaplap/laptop mellé kaptál driver CD/DVD-t, akkor arról elvileg telepíthető. (ha 4-5 évnél régebbi, akkor valószínűleg nincs rajta Windows 10 driver, de a Windows 8.1 általában szokott működni)

Vagy egy internetre kötött gépen letöltöd a gyártó weboldaláról a megfelelő driver-t (alaplap vagy laptop modellszámára rákeresve) és pendrive-on átviszed.


Az is előfordulhat, hogy ha nincs router, akkor létre kell hozni egy PPPoE kapcsolatot az internethez. (ha a szolgáltató adott név/jelszó párost az internethasználathoz)

[link]

2019. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!