Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy problémám a chrome...

Simon Molnar kérdése:

Van egy problémám a chrome böngészővel. Amikor általában kilépek minden oldal be szokott záródni, de egy kis ideje ez nem történik meg?

Figyelt kérdés
Ahogy egy másik oldalon olvastam bekapcsoltam a "Helyi adatok megőrzése kizárólag a böngészőből való kilépésig" funkciót, de ilyenkor meg a böngészőbe való belépéskor nem jelentkeztet be se a Chrome fiókba, se az egyéb Google szolgáltatásokba. Tudtok valami ötletet? (Lehetőleg csak az értelmes kommentelők válaszoljanak!)

2019. júl. 3. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából mi is csak értelmes kérdéseket szeretnénk olvasni, dehát sokszor csak ilyen jut.


"Amikor általában kilépek minden oldal be szokott záródni, de egy kis ideje ez nem történik meg?"


Ez mit jelent pontosan?? Bezárod az ablakot, de nem zárodik be az ablak vagy mit?

2019. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez elég értelmetlen lett, de úgy gondoltam, hogy amikor bezárom a chrome-ot és később visszanyitom, akkor a lapok ugyanúgy ott maradnak, nem záródnak be.
2019. júl. 3. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!