Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vége fele jár a facebook?

Vége fele jár a facebook?

Figyelt kérdés

Azt vettem/vettük észre, hogy egyre kevésbé aktívak az emberek. Ismertségi köröm 20-26 év közöttiekből áll.

Sokan csak a messengert használják már, és ez igaz azokra is akik régen még 2 naponta raktak fel új képet.

Illetve egyre több a hiba is a facebook/messenger alaklmazásokkal.


Lehet lassan eljön az ideje egy új közösségi oldalnak?

Igazából ha blegondolunk, akkor x évente cserélődtek mindig.



2019. júl. 3. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért az erős túlzás, hogy a vége felé jár.

Viszont azt én is észrevettem, hogy az emberek már nem igazán posztolgatnak, nekem 25-30 év körüliek nagyrészt az ismerőseim.

Ellenben az idősebb korosztályban egyre népszerűbb az oldal, ők előszeretettel kommentelnek minden szar alá, és osztanak meg valamit, hátha nyernek pénzt.


Az alkalmazások hibái számomra is frusztrálóak. Lassan nem telik el hét úgy, hogy ne állna le szerver, ne jönne egy frissítés által valami bug, vagy ne történne tömeges kitiltás.


Nem zavarna ha lenne helyette valami jó alternatíva, egy próbát megérne. De jó ideig "piacvezető" lesz még.

2019. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Még van pár éve, kb. a Windows -al együtt fog elsüllyedni :-D
2019. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már én is megfigyeltem. Egyre inkabb veszít a népszerűségéből. Már vagy 3 hónapja én magam se néztem rá nagyon, és semmit sem posztoltam. Messengert külön használom minden nap.
2019. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelenti a végét, csak megunták az emberek a sok hülyeséget, amit az ismerősei megosztanak, a Messengerben ezek szerencsére nem látszanak.
2019. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én gimnazista vagyok és egy osztályból (általában 30-36 fő) max. 1 vagy 2 ember nincs fönt a Facebookon. A fiatalok többsége használja.
2019. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott már az idősebb réteg tombol csak. A többiek már az instán mutogatják magukat. De lényegtelen, mert az a szar is a facebook kezében van.
2019. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy unalmas szar lett már. Csak vadidegenek pofáját mutogatja (a csoportokból) meg tele van kib*szott apróhirdetésekkel, egy nagy rakás szar lett. Régen sokkal jobb volt. Engem is hidegen hagy már a hírfolyam
2019. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen. Mivel az idősebb korosztály felfedezte a Facebook-ot, a fiatalabb korosztály kiszorul onnan.


Az Instagram viszont erősödik, szóval a 2020-as években - annak első felében - úgy vélem, hogy (talán) az lesz az első számú közösségi oldal, legalábbis a fiatalok körében.


Üzleti szemszögből azonban ennek nincs jelentősége, hiszen mind a Facebook, mind az Instagram egy cég kezében van. Valahogy úgy, hogy a Nike-t sem érdekli, hogy Nike, Converse vagy Jordan cipőt veszel, mivel mindhárom világmárka a kezükben van.

2019. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!