Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan érhetem el, hogy a...

Hogyan érhetem el, hogy a YouTube gyakran ajánlja a videóimat másoknak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj jobb videókat
2019. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt eddig is tudtam, de ha nem ismeri senki a csatornámat akkor hiába csinálok jobb videókat, senki nem fogja megtalálni. Mit tegyek, hogy felfedezzenek engem?
2019. júl. 6. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

használd rendesen a különböző hashtag-eket, kulcsszavakat például...mivel a google mindent tud az emberekről, azt is tudja, hogy mi érdekli őket...


ha valami érdekes dolgot csinálnál, amit mondjuk nem csinál másik ezer ember(gameplay videók például vagy a semmiről vlogolás...), és a témához kapcsolódó kulcsszavakat használod, akkor a yt fel fogja ajánlani azoknak, akik hasonló témájú dolgokra keresnek rá...



ha ez nem megy, akkor lépjél be 20 youtube-os facebook csoportba, és éjjel-nappal linkelgesd a videóidat, hátha valaki megnézi, ha neked ez számít.

2019. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy jó, ha erőltetetten nő a nézőszámod. Akkor nagyon sok olyan embert vonz be, akiket nem igazán érdekel amit csinálsz és gyakran beléd fognak kötni, kapod a dislike-okat, beszédtéma leszel olyan fórumokban is, ahol nem kellene.

Sokkal jobb, ha a csatornád azok között terjed, akik szeretik azokat a témákat, amikben videózol. Szépen, lassan felépül így egy törzsközönség.

2019. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!