Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért dobál le folyamatosan a...

Miért dobál le folyamatosan a Wifi hálózat?

Figyelt kérdés

Pár hónapja lett bevezetve nálunk az IPTV, és lett egy Huawei HG8245H hálózati elosztónk. A TV adások teljesen normálisan működnek, viszont az egyéb készülékeken (mobiltelefon, laptop) eléggé gyakran van az, hogy az adott készülék fel tud csatlakozni a hálózatra, internet elérhetőséget viszont nem jelez. Ezt általában úgy tudom 1-2 napig orvosolni, hogy resetelem a digitális elosztót, és akkor egy darabig működik.


Be tudtam lépni a digitális elosztó konfigurációs menüjébe, viszont itt nem tudom mit kellene átállítani.



2019. júl. 8. 11:55
 1/2 A kérdező kommentje:
+1 = A telekomos ügyintéző szerint is be kellene konfigurálni rajta valamit.
2019. júl. 8. 11:56
 2/2 RozvM ***** válasza:
Ha nem tudja mit kell beállítani, kérjél egy technikust telefonon keresztül vagy a helyszínre.
2019. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!