Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt, hogy tudom beállítani...

Azt, hogy tudom beállítani Thunderbird-ben, hogy az érkezett leveleket mindig érkezés i sorrendbe állítsa?

Figyelt kérdés
Alapból a legrégebbi levél van legelöl, de ha rákattintok a "Dátumra", hogy megforduljon a sorba rendezés, akkor jó. De ha kilépek a Thunderbird-ból és újra belépek, akkor megint a régi levelek vannak elől. Ezt hogy lehetne beállítani, hogy mindig az új levelek legyenek elöl?
2010. júl. 10. 13:35
 1/1 anonim válasza:

Nehezen tudom beleélni magam a problémádba. Engem pont azok a fórumok, alkalmazások stb zavarnak, ahol nem lehet időrendi sorrendben fölülről lefelé menőre állítani a dolgokat.

Amit a helyedben csinálnék, hogy miután beállítottam, még biztosan csinálnék valamit az inbox folderban (törlés, új levél beolvasása, levéláthelyezés, stb., a lényeg, hogy történjen valami az új beállításokkal), majd szabályosan lépnék ki a thunderbirdből, és utána az oprendszertből is, hogy minden mentődjön. Remélem, tudtam segíteni.

2010. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!