Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan csinálhatnék saját...

Hogyan csinálhatnék saját kryptovalutát?

Figyelt kérdés

Régóta álmodozom egy saját erc-20 tokenről. Justin Sun -hoz hasonlóan nekem is lehetne belőle egy rakás pénzem, én is tarthatnék előadásokat egy színpadon mint startup CEO és a hacker lányok is bekövetnének instán.


Tudom, sokan azt mondanák, hogy ehhez először szükség lenne egy vízióra is (Pl.: Decentralizált neurális háló alapú űrkutatás), de rengeteg token van, ahol ez nem feltétlenül van meg(jetcoin, bitcoiin[b2g], ethereum lite cash).


Hogyan tudnék egy erc-20 tokent csinálni, ami listázva van a tőzsdén, értéke is van, és lehetőleg megy felfele az ára idővel? Ha jobban belegondolunk, a valuták nagy része alapból egy csalás. Például ha mondjuk nekem, mint befolyásos btc miner -nek nem tetszene a bitcoin 1mb -os limitje, nem szerencsétlenkednék a bitcoin cash/sv -vel, hanem simán átállnék a minden szempontból sokkal fejlettebb és monero -ra.



2019. júl. 10. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma nem is volt forróság, mégis napszúrást kaptál :)
2019. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés! És igen az a nagy kérdés hogy csinálsz értéket a semmitérő kriptopénzedből. Na ez az ami nehéz ez ügyben, hiszen ezrével vannak már kriptovaluták. És ha valaki tudná a választ akkor nem neked súgná meg, hanem megcsinálná maga, nem gondolod???
2019. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne a valutádnak értéke? Valaminek az értékét az adja, hogy van egy közös megállapodás amit mindenki elfogad. A te semmiből jött és semmit képviselő pénzedet senki nem is fogja elfogadni, így annak értéke sincs.


A kérdésed arról szól, hogyan legyél milliárdos, és azt valaki mondja meg neked: ha ez így működne, a nagy válasz tudója magából csinálna milliárdost és nem belőled. Vagy pedig ha ez így csettintésre megy, hogy bárki milliárdos lehet, akkor senki nem lesz az végül. Ha mindenki gazdag, senki nem gazdag.

2019. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezt a tokent most csinálták pár hónapja:


[link]


100%, hogy kamu, mégis nő az értéke:


[link]


Nekem is kell ilyen.

2019. júl. 10. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem azt használta ki, hogy csak egy betűvel tér el a bitcoin-tól. Átverés, persze működik. Akkor csinálj te is átverős coin-t.
2019. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"100%, hogy kamu, mégis nő az értéke:"


Napi volume 2000 dollar. Tehat abbol sem gazdagodtak meg. De ugy latom mar bele is allt a foldbe.


Amugy meg felberelsz egy programozot es csinalhatod is a sajatot.


"nem tetszene a bitcoin 1mb -os limitje"


A limit koszoni jol van. Nezz utana a lightning networknek.

2019. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, hogy aránylag értelmes kérdések is vannak.


A folyamat megértéséhez elösször is ketté kell választani a technikai és az emberi oldalt.


Előszór kell egy kriptovaluta algoritmus utána pedig kell valami okot találni ami miatt az emberek használják. A fent irt példával az a baj, hogy ez az ok az volt, hogy új, ez pedig idővel megszűnt, régi lett. Úgyhogy ennél jobb ok kell.

2019. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meglepődtem, hogy aránylag értelmes válaszok is vannak.
2019. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező. A favorizált kriptopénzed értéke közel nulla, csak szólok :)))


[link]

2019. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt egy nagy esés, de még mindig van értéke és 9 tőzsdeoldalon is árulják.
2019. aug. 8. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!