Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges hogy vissza állítsák?

Lehetséges hogy vissza állítsák?

Figyelt kérdés
Törólték az nCoreomat mert 12 hete nem léptem be. Itt olvastam hogy másnak is törölték de vissza kapta. Ha vissza kapom mert irtam nekik emailt és leírtam hogy miert nem tudtam akkor mennyi idő mire vissza adják?

2019. júl. 12. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg rá nem ér valaki, hogy válaszoljon. Oké, hogy gyakorikerdesek.hu, és itt bármit megkérdezhetsz, de gondolatolvasók meg jósok nem léteznek. Majd feloldják, ha feloldják.


Az nCore hivatalos időegysége a "2 hét", ha konkrét választ vársz:

"2 hét az oldalon használt alap időegység.

Ha valamit változtatunk... az 2 héten belül elkészül. Ha megígérünk valamit, 2 hét és kész is lesz.

A 2 hét alapesetben legalább 1 hónapot jelent... de van olyan dolog, melyre 2 hetet mondtunk 1,5 éve...

Ha egy staff tagtól azt a választ kapod valamire, hogy 2 hét múlva... akkor nyugodtan menj el egy Föld körüli túrára (gyalog), mire visszaérsz, talán megoldódik, amiről beszéltetek."

2019. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pffff...#1 ^^ mirol dumalsz ???? :D


" Aki a regisztrációtól számított 12 hétig nem lép be az oldalra, vagy utolsó ittléte óta több, mint 12 hét telt el, automatikusan törölve lesz."


Nem akarok gonosz lenni de pont oket nem erdeklik, hogy miert voltal 12 heten innaktiv :) mar bocs...lehet jol jott volna az a premium-os tagsag...


Teljes reklámmentesség beállítása

Meghívó küldése 3000 pontért

A havi fix korlátokhoz kötött hit'n'run szabály felfüggesztése

Nincs kötelező aktivitás az oldalon

Nincs korlátozás az oldal használatánál

Nincs inaktivitás miatti törlés <-----------------------------------------

A felhasználói fiók használata korlátlan számú gépről (ellenőrzötten)

Adatlap és/vagy futtatott torrentek elrejtése (beállítások menü)

Kérések menü rangtól függetlenül történő használata

Jelképes ikon a neved mellé ()

A visszatérő előfizetők 30%-kal több időt kapnak, ha a lejárat utáni maximum 1 héten belül megújítják prémium tagságukat

Bónusz prémium a meghívódnak (lásd lentebb)

2019. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2 hetes idézet a nCore wikiről van kimásolva. Nem kell semmit fizetni, mivel ha írsz egy emailt arra a címre, amelyről a törlési értesítést kaptad, helyreállítják a már törölt fiókokat is.

De azt itt senki nem fogja megjósolni, hogy mikor csinálják meg.

2019. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszaadják simán csak írj nekik, tudsz? Vagy kérj neg valakit
2019. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vissza kaptam! :)
2019. júl. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!