Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ha Facebookon kaptam egy engedélykérést és válaszoltam rá akkor az illető azt is látni fogja mit írtam vagy csak annyit jelez neki, hogy elfogadtam az engedélykérést?

Nem tudom érthető-e. Visszaírtam neki, azt is látja mit írtam?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, ismerős, engedélykérés, üzenet, mosmilesz

júl. 12. 20:45  Privát üzenet  

A válasz
igen látja hogy vissza írtál neki

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 13. 02:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

# 2/2Időpont júl. 13. 10:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehetseges ez:a Facebookon az ismerősök a közelben funkcio mutatja, pl. hogy az illető 20 perce egy bizonyos helyen volt, viszont a Facebookra nem volt belepve mar orak óta?
Ha valakit bejelölök facebookon ismerősnek és az illető elutasítja akkor az "ismerősnek jelölöm" gombnál visszaáll abba a helyzetbe hogy újra tudom jelölni vagy pedig a jelölés...
Honnan tudhatom, ha valaki törölte az engedélykérést?
Ha valaki belép a tudtomon kívül a google fiókomba, és én később megváltoztatom a jelszavamat akkor az illető nem tudja használni ha már be volt jelentkezve a régi jelszóval?
Hogyan tudok valakit, facebookon megjelölni (tagelni) egy postban, ha az illető nem az ismerősöm?
Instagramon üzenet engedélykérést engedélyeztem, hogyan tudom vissza vonni hogy többet ne írjon az illető?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!