Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan vegyem fel valakivel a...

Hogyan vegyem fel valakivel a kapcsolatot facebook és sms használata nélkül? Lent tovább

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék, hogy hogyan tudok valakivel úgy beszélni privátban, ha a facebookját feltörték és a telefonja sincs nála. Email jelszavát tudom de a jelszóhoz tartozó pontos email címet nem és a másik email címéhez pedig kétfaktoros hitelesítés van beállítva. Youtubon meg más alkalmazásokon sem kapám meg mert nem tudom a pontos nevét és oda is aval az email címmel van belépve amit mem tudok. Csak a telefonszámát azt viszont nem tudja használni. Közös ismerős által lehetne a legkönnyebben viszont nem a leggyorsabb, de megnezem így mire jutok addig jó lenne néhány tipp.

2019. júl. 12. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Te most találtál egy telefont tulajdonképpen?
2019. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha tudod a másik e-mail címét, akkor miért nem írsz arra a címére?


Honnan tudod a jelszavát? de a mail címét nem?

2019. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az van 1# hogy találtam egy telefont, hanem van egy ismerősöm aki nem tudja használni a telefonját és a facebookját se. A másik email címére megpróbálhatok írni viszont aki feltörte a facebookját az azon a címen keresztül tette.
2019. júl. 13. 08:09
 4/4 A kérdező kommentje:
A jelszavát véletlenül tudtam meg akkor nem is nagyon érdekelt,annyira sem, hogy az emailjét is megtudjam.
2019. júl. 13. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!