Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakivel levelezek myvipen...

Valakivel levelezek myvipen nekem kamu regisztrációm van és nem szeretném ha megtudná hogy én vagyok az. Rá tud jönni hogy ki vagyok valójában? Az IP címem alapján? Vagy valahogy ki tudja nyomozni nyomoztatni?

Figyelt kérdés
Eleinte ő kezdett el írogatni, én nem válaszoltam neki, ezzel is idegesíteni akartam. De ő ezután is írogatott, aztán válaszoltam neki egy két üzenetére, de nem szeretném ha megtudná hogy én vagyok. Ki tudja deríteni? Nem hiszem hogy ért hozzá, de van olyan ismerőse aki érthet.
2010. júl. 10. 18:55
 1/1 anonim válasza:
nem hiszem, maximum ha az az ismerőse hacker... :D A MyVip nem adhat ki személyes információt a felhasználóiról. Ez esetben személyes információnak számít az IP cím is.
2010. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!