Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor be akarok lépni a...

Markvagyokk kérdése:

Amikor be akarok lépni a routerembe azt irja ki a hogy a kapcsolatom nem privát. Miért van ez? Hogy lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
Régen mindig ugy lanoztunk a haverokkal hogy mikor elinditottam a lant kidobota ugye a minecraft a portot 5 számot amit bemásoltam a routerbe és ugy csináltam ipt.Rá pár évre ugye mostanába pedig nostalgiázni akartunk, de nem birtam bejelentkezni mert azt irta ki hogy "Your connection to this site is not private" Az össze böngészőbe ez van egyikbe se birok belépni, tudtok segiteni? Próbáltam hamachis szervert is csinálni de ugynéz ki semmilyet nem enged hostolni amig a kapcsolat nem privát :/

2019. júl. 14. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A hibaüzenet ablakában ilyenkor van egy link vagy gomb ami ezt az üzenetet felülbírálja, kivételhez adja és utána be tudsz lépni a felületbe vagy megnyitni az adott linket.
2019. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs link, be akarok jelentkezni routerbe admin admin ugye enter, és semmi nem történik felette irja hogy your connection is not private, próbáltam másik gépen, telefonon, mindenhol azt irja
2019. júl. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!